شناخت بادی اصل از تقلبی

با توجه به استقبال بالای شما خانواده های گرامی از محصولات Carter’s همواره تعدادی افراد سودجو در بازار حضور دارند که بدون در نظر داشتن اخلاقیات، صرفا به تامین حداکثری سود خویش اندیشیده و با واردات مدل های کارترز تقلبی و بی کیفیت تولید شده در کارگاه های غیرمجاز چینی که محصولاتی شبیه مدلهای اصلی Carter’s را با درصد مواد جایگزین نخ پنبه و صرفا به سبب ارزانتر تمام شدن قیمت نهایی، تولید می نمایند و موجبات مشکلاتی نظیر خارش و انواع حساسیت های پوستی نوزادان و کودکان را فراهم می آورند. لذا اکیدا توصیه می گردد که بدون اطمینان از اصالت کالا، به هیچ عنوان اقدام به خرید چنین محصولاتی ننمائید.

شناخت بادی اصل از تقلبی

از نظر کیفیت، دوام، تنوع و قیمت دست کم در بازار ایران، کمتر محصولی در رده لباس کودک به پای کارترز رسیده و مادران ایرانی با شناخت روزافزون این محصول روی به استفاده بیشتر این برند امریکایی (تولید چین یا تایلند) آورده اند.
اما مدتی است به دلیل نوسانات ارزی و موارد دیگر، نمونه های تقلبی این محصول به بازارهای مصرف ما نیز رسیده است. قطعا که تولید کننده بسیار به زحمت افتاده تا بتواند تنوع و کیفیت را شبیه سازی کند. اما مثل هر جنس تقلبی دیگر چنانچه با اختلاف کیفیت، تولید نشود تاثیر آن در قیمت مشخص نخواهد بود. بنابراین کارترز تقلبی هم ارزانتر و هم بسیار کم کیفیت تر است.

تشخیص کارترز اصل از تقلبی
حال شاید برای شما سوال پیش آمده که با این همه تنوع چطور می شود کارترز اصل را از تقلبی تشخیص داد؟

یکی از اختلافات کارترز اصل و کارترز تقلبی در این است که در قسمت پایین اکثر زیردکمه ها نواری دور تا دور دوخته شده ، در بادی های اصل در قسمت دکمه های جلوی بادی نوعی نوار سفید رنگ از جنس کتان سفید دوخته شده و دکمه ها روی آن قرار دارند. این لایه ی کتان از دکمه ها حفاظت می کند بنابر این مانع جدا شدن دکمه و شل شدن پارچه در اثر باز و بسته کردن می شود.
همچنین نوار قسمت پایین در بادی ها در هیچ یک از پهلو ها درز ندارد، بنابراین پای فرزند دلبند شما را اذیت نمی کند و باعث می شود که در اثر شستشو و یا استفاده، درز پهلو ها باز نشود. این لایه ی محکم محافظ دکمه ها برای زیبایی بیشتر داخل درز پارچه ی لباس دوخته شده که دیده نمی شه ولی با لمس کردن قسمت دکمه ها به راحتی قابل لمس بوده چون بر خلاف قسمت های دیگر بادی محکم هست و ضخامت بیشتری دارد و البته کشسان نیست. در ضمن الگوی مناسب و فواصل دکمه ها و حتی جنس دکمه ها هم در کارترز اصل و کارترز تقلبی متفاوت است.

کودکانی شاد، با کارترز
مورد دیگری که می توان به آن اشاره کرد انحنای برش در قسمت پای بادی است که در موارد تقلبی اختلاف فاحشی با نمونه اصلی دارد. به گونه ای که در کارترز تقلبی با بدسلیقه ای این برش ها زده شده.
نوع پارچه و دوخت هم از مواردیست که مدل های تقلبی اختلافات بسیاری با مدل اصلی دارند. علاوه بر این موارد مواردی از قبیل چاپ ها، گلدوزی ها، طرح ها و…. هم هستند که شاید تشخیص این موارد کمی برای شما عزیزان دشوار بوده باشد. دلیل این دشواری هم این بوده که شما عزیزان حتما باید مدل اصلی نمونه ای از کارترز را دیده باشید و جنس پارچه و … را لمس کرده باشید تا با دیدن مدل تقلبی محصول متوجه این امر شوید.

لباس های کارترز اصل در فروشگاه کارترزلند

حال سوال اینجاست برای اطمینان صد در صدی راجع به اصل بودن چه کاری باید انجام داد؟

بهترین جواب خواستن تضمین از فروشندست. در همین راستا فروشگاه کارترزلند برای تمامی محصولات حق مرجوع شدن تا یک هفته را گذاشته. چون در اولین قدم با توجه به تجربه کارشناسان این مجموعه که نزدیک به یک دهه می شود از اصل بودن محصولات مطمئن بوده و همانند برخی فروشگاه ها فقط به دنبال فروش محصول به هر قیمتی نبوده. در ضمن فروشگاه کارترزلند حق تعویض به صورت مادام العمر هم گذاشته! این بدین معنیست که شما عزیزان بعد از خرید محصول و با گذشت هر مدتی از زمان خرید خود به این نتیجه رسیدید که محصول را با مدل خریداری شده یا مدل دیگری تعویض نمایید (در صورت استفاده نشدن از محصول) ما اینکار را انجام می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.