خرید لباس سیسمونی نوزادی

زمانی بود که برای خرید لباس سیسمونی نوزاد خود مجبور بودید روز ها از این پاساژ به آن پاساژ بگردید. بخصوص زمانی که نوزاد شما بزرگ میشود و هر سه ماه نیاز دارید اندازه یک کمد، لباس و وسایل سیسمونی جدید بگیرید. اما به لطف فضای مجازی و سایت های مطرحی مانند کارترزلند، خیال شما بابت خرید لباس نوزادی راحت است. شما میتوانید جهت مشاهده لوازم ضروری سیسمونی به مقاله وسایل ضروری سیسمونی مراجعه نمایید.

در فضای اینترنت هم جستجو بین هزاران کالا و سایت معتبر یا نامعتبر کاری بسیار سخت است. ما این کار را برای شما آسان کردیم و مقاله ای جامع در مورد بهترین برند لباس سیسمونی نوزاد برای شما نوشته ایم. انتخاب بهترین لباس ها از چند نظر دارای اهمیت است که در ابتدا به آنها میپردازیم.

موارد مهم در انتخاب و خرید لباس سیسمونی نوزاد

 

نکات مهم در خرید لباس سیسمونی نوزاد

 

 • راحتی لباس نوزاد

شاید مهم ترین عاملی که در خرید لباس نوزاد باید در نظر داشته باشید، راحتی لباس برای کودک دلبندتان است. نوزاد با گریه به شما می فهماند که با لباس راحت نیست. مواد مورد استفاده در لباس نوزاد باید نرم، بدون ایجاد آلرژی و در یک کلام راحت باشند.

 • سایز و اندازه لباس نوزاد

دانستن این نکته که سایز هر برند لباس با برند دیگری متفاوت است، سبب میشود برای خرید لباس سیسمونی نوزاد کمی با احتیاط تر باشید. برخی مارک ها با یک سایز مشخص، اندازه متفاوتی دارند، بنابراین بهترین کار این است که اولا راهنمای سایز لباس نوزادی را مطالعه نمایید و ثانیا، ابتدا یک لباس برای فرزندتان بخرید، پس از اطمینان از سایز لباس، سفارش های بزرگتری انجام دهید.

 • راحتی پوشیدن و درآوردن لباس

این نکته را زمانی متوجه میشوید که مجبور باشید روزی چند بار لباس نوزاد را درآورده و پوشک کودک را عوض نمایید. در این قسمت دکمه ای بودن، یک تکه بودن یا زیپی بودن لباس پر اهمیت میشود. توصیه کارترزلند استفاده از لباس های سرهمی یا سراسر زیپی است.

 • ایمنی و جنس با کیفیت

جنس با کیفیت و درصد استفاده از مواد طبیعی یا مصنوعی در ایمنی و محافظت از بدن کودک نقش بسزایی دارند. برای این کار میتوانید از سایت جهانی کمیسیون ایمنی مصرف کنندگان ساتفاده کنید. به یاد داشته باشید استفاده از زنگوله، قلاب و بند هایی که باعث میشوند نوزاد احساس خفگی کند یا به نوعی خطرناک باشند، ممنوع است.

 • زیبایی ظاهر و استایل لباس سیسمونی نوزاد

در آخر هم باید ظاهر لباس نوزاد را مورد توجه قرار دهیم، البته اینکه این مورد آخر آورده شده است به این معنی نیست که کم اهمیت است. در نهایت شما باید لباسی را که برای کودکتان میخرید، دوست داشته باشید چرا که تصاویر زیبای نوزادتان طی ماه های آینده با این لباس ها گرفته میشود.

چک لیست اولیه مهم ترین لوازم سیسمونی نوزاد

 

لیست لباس های نوزادی ضروری برای سیسمونی

 

طبیعتا قبل از انتخاب لباس نوزاد باید لیستی از لوازم ضروری و غیر ضروری برای فرزندمان تهیه کنیم. البته این چک لیست به طور جامع در مقاله لیست وسایل سیسمونی نوزاد آورده شده است. در این قسمت به اختصار مهم ترین لباس های سیسمونی نوزاد را برای شما بازگو میکنیم.

 1. لباس های برای پوشیدن و بیرون رفتن

 

لباس سیسمونی نوزاد پسر برای بیرون از خانه

 

تیشرت، شلوار، جوراب و کلاه نرم کودکانه

4 تا 8 پیراهن آستین کوتاه

4 تا 8 لباس سرهمی کلاهدار و سویشرت

4 تا سرهمی جورابدار

1 تا 3 عدد لباس چهار فصلی که میتواند دوتکه یا سه تکه باشد.

1 تا 2 عدد لباس شنا مخصوص نوزادان

 1. لباس های مخصوص غذا خوردن

10 تا 15 عدد پارچه آروغ زدن کودک

 1. لباس مخصوص خواب کودک

3 تا 6 عدد لباس یک تکه مخصوص خواب کودک

1 یا 2 عدد کیسه خواب مخصوص نوزاد

 1. لباس مخصوص حمام کردن کودک

2 تا 4 عدد حوله مخصوص نوزاد

 1. گرم نکه داشتن و محافظت از کودک

2 تا 4 عدد قنداق

4 تا 7 جفت جوراب خوشگل موشگل (البته به خاطر داشته باشید تا زمانی که نوزاد شروع به راه رفتن نکند، نیازی به خرید کفش ندارید!)

2 تا 4 جفت دستکش مخصوص نوزاد

چند عدد کلاه (هم برای زمستان هم تابستان)

1 تا 3 عدد ژاکت نوزادی

معرفی بهترین برند های لباس سیسمونی نوزادی

 

بهترین برند های خرید لباس سیسمونی

 

از آنجایی که مارک های لباس نوزادی از لحاظ تنوع و کیفیت پایانی ندارند، ما تصمیم گرفتیم بهترین برند های پوشاک سیسمونی نوزاد را، از جوراب گرفته تا لباس سرهمی، برای شما معرفی کنیم.

بهترین ست لباس سیسمونی نوزاد

 • کارترز

چرا کارترز؟

برند کارترز در زمینه تولید انواع ست ها، سه تکه و دو تکه در تنوع بسیار بالا و کیفیت مناسب در جهان پیشتاز است. داخل این ست های لباس نوزادی از بادی گرفته تا سویشرت، پیشبندی، شلوار و … را میتوانید بیابید. پیشنهاد میکنیم حتما از لباس های سه تکه و دو تکه کارترز دیدن نمایید.

بهترین برند لباس خواب نوزادی

چرا هانا اندرسون؟

برند هانا اندرسون در عرصه تولید لباس خواب نوزاد در جهان پیشتاز است. خط تولید این مارک از لباس سیسمونی نوزادی، از کودک تازه متولد شده تا 3 ساله را پشتیبانی میکند. شعار این برند بصورت خودمانی “بشور و بپوش” است. این لباس های خواب تماما زیپی هستند تا شما از دردسر سختی تعویض پوشک، راحت شوید.

بهترین برند جوراب نوزاد

چرا بیبی گپ؟

خرید جوراب نوزادی برای سیسمونی بسیار اهمیت دارد، بخصوص زمانی که نوزاد شما شروع به راه رفتن و بازیگوشی کند. نکته بسیار مهم در خرید جوراب سیسمونی این است که نوزاد با جوراب احساس راحتی کند و دارای نرمی و لطافت خوبی باشد. نرمی جوراب ها، طرح ها و کیفیت فوق العاده این برند، باعث شده خانواده ها در خارج از کشور عموما از این برند لوازم و به خصوص جوراب سیسمونی نوزاد را بگیرند.

بهترین برند بادی نوزاد (زیردکمه دار)

 

سه تکه پسرانه کارترزلند مدل 1278

چرا کارترز؟

بادی لباسی است که احتمالا در کل روز نوزاد شما آن را بپوشد، پس انتخاب مارک معتبر و دارای کیفیت اهمیت فراوان دارد. برند کارترز از سال 1860 بصورت تخصصی در زمینه پوشاک سیسمونی نوزادان در حال فعالیت است و از لحاظ کیفیت بهترین کیفیت بادی را در جهان دارد. برخی والدین حاضرند روی اسم کارترز، لطافت و جنس پنبه ای آن قسم بخورند.

به هر حال وقتی بادی های کارترز را میشویید اصطلاحا آب نمی روند و در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی در دسترس هستند و شما میتوانید لباس های برند کارترز را از فروشگاه معتبر کارترزلند خرید نمایید.

بهترین برند کفش نوزاد در دنیا

 

زوتانو، بهترین برند کفش نوزاد در دنیا

 

چرا زوتانو؟

اهمیت خرید کفش و پاپوش برای نوزادان بعد از اینکه اولین قدم هایشان را برداشتند برای شما مشخص میشود. این کفش های مخصوص از جنس 100 درصدی پنبه سازگار با محیط زیست تولید میشوند و برای انگشتان نرم پای کودک بسیار مناسب هستند. البته این کفش ها به علت قیمت دلار و شرایط ایران، بصورت گسترده واردات نمیشوند.

بهترین پوشاک مهمانی کودکان

 

برند اولد ناوی، بهترین برند لباس نوزاد برای مهمانی

چرا اولد ناوی؟

مارک اولد ناوی محصول کشور امریکا و مخصوص پوشاک بیرون از خانه کودکان است. ترکیب های رنگی و لباس های متنوع با کیفیت این برند، باعث شده به یکی از رقبای جدی کارترز آمریکا تبدیل شود. ترکیبات بکار رفته در پوشاک این برند، بسیار نرم بوده و هنگام شستشو به راحتی سایز کم نمی کنند. فروشگاه اولد ناوی برای تمامی گروه های سنی کودک و بزرگسال لباس های مناسبی ارائه میکند ولی سایت خسته ای دارند!

کارترزلند همچنان در جستجوی پیدا کردن برند های مطرح در زمینه پوشاک و لوازم ضروری سیسمونی است تا برای خرید لباس سیسمونی نوزاد سردرگمی برای شما عزیزان پیش نیاید. شما میتوانید با معرفی برند هایی که از جنس و کیفیت آن ها اطمینان دارید در بخش کامنت ها ما و سایر دوستان را یاری کنید.

2 نقد و بررسی بهترین برند های لباس سیسمونی نوزادی

 • سهراب اسکوییتیر ۱۱, ۱۳۹۹ در ۲۳:۲۳

  خدایی تو برند های خارجی که تو ایران هستن اصلش کارترز رو من خیلی راضیم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.