روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

 

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

کارترزلند با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل در محدوده مشخص شده در شهر تهران، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس درتهران فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر را هم پوشش می‌دهد.

تهران:

سفارش‌ها در محدوده مشخص شده در شهر تهران، حدکثر ظرف 48 ساعت با پیک تحویل داده می شود و سفارشات خارج از این محدوده با پست ارسال میگردد. در ضمن برای ارسال سفارشات خارج از محدوده مشخص شده با پیک(ارسال فوری) بلافاصله بعد از ثبت سفارش با فروشگاه تماس گرفته تا با هزینه خریدار ارسال انجام شود.

از غرب اتوبان اشرفی اصفهانی و سعیدی ، از جنوب اتوبان بعثت و از شرق تا اتوبان باقری و بسیج

 

همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از 1/5 میلیون تومان در تمام شهر های ایران رایگان ارسال می‌شوند.

 

ارسال رایگان برای خرید های بیش از 1/5 میلیون تومان

سایر شهرستانها

تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 10 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، همان روز به اداره پست بوده و سفارشاتی که بعد از ساعت 10 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و تحویل اداره پست خواهد شد. که سفارشات 2 تا 5 روز کاری بعد به دست مشتریان میرسد.

نکات:

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی کارترزلند، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

-تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یک میلیون و پانصدهزار تومان و در تمام شهر های ایران می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر یک میلیون و پانصدهزار تومان برای همه نقاط کشور 35000 تومان ثابت است. البته برای شهر تهران اگر خریدار گزینه ارسال با پیک (طبق تعرفه تاکسی های اینترنتی) را انتخاب کند، در این حالت مطمئنا سفارش سریعتر به دست خریدار میرسد ولی هزینه ارسال سفارش با مشتریست.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از محدوده ی مشخص شده در شهر تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین 2 تا 5 روز کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir

در ضمن برای دریافت کدرهگیری هم می توانید از طریق، های لایت مرتبط در اینستاگرام و هم می توانید از طریق تماس با فروشگاه اقدام نمایید.